Investigatívna novinárčina Made In Slovakia

Autor: Robert Klír | 25.11.2011 o 8:40 | (upravené 25.11.2011 o 9:37) Karma článku: 6,17 | Prečítané:  1366x

Dnes som bol po dlhšej dobe na sociálnej sieti, kde som natrafil na priateľa. Už som ho dlhšie nevidel, tak som si pozrel v jeho profile čo má nové. Jeho prostredníctvom som sa dostal k zaujímavým materiálom, ktorých obsah ma celkom zaujal....

Nechcem hodnotiť vierohodnosť či pravdivosť týchto stránok, ale celkom rád som si prečítal 11 zaujímavých stránok o rôznych politikoch a ich činoch. To akým spôsobom sa osoba, či osoby poskytujúce informácie istej pani Vande vyjadrujú je až udivujúce. Ak si to pozriete, tak prosím nehodnoťte len to čo si medzi sebou tie osoby povedali, ale aj akým spôsobom sa vyjadrujú. Vôbec nemám na mysli vulgárne slová, čo si tam môžete prečítať, ale štylistiku a skladbu viet.

S obľubou sa doma smejeme na rôznych reportážach, kde sa vyjadrujú naši spoluobčania cigánskej, zatiaľ ešte, menšiny. Pre nich je slovenčina, ale naozaj cudzím jazykom, no tento "informátor" je zjavne Slovak a čo som čítal je viac než OTRASNÉ.

Ako sa človek s takou slovnou zásobou, spôsobom a hlavne schopnosťou vyjadrovania dostal zo základnej školy? Veď to nie je normálne. Neviem si vôbec predstaviť, že by tento jedinec mal pracovať v tajnej službe alebo nedajbože niekde na úrade vlády, či inej štátnej inštitúcii. Hoc len ako obyčajný úradníček. Aj keď na základe obsahu je mi viac ako jasné, a možno aj vám, že "informátor" bol vysokým politickým predstaviteľom našej krásnej vlasti. Veď je to hrôza, ale posúďte sami.

P.S. Pre istotu, ak by medzičasom zmizla stránka, kde sú uvedené dokumenty uložené dám vám k dispozícii ich kópie.... (ešte sa s tým musím troška pohrať..... mám na mysli upraviť ich veľkosť tak, aby sa to dalo čítať)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stálicou maďarskej politiky na Slovensku je Béla Bugár

Maďarskú menšinu na Slovensku reprezentujú v podstate od roku 1989 tie isté tváre.

KOMENTÁRE

Vyčerpá sa s Ficom III Bugárov kredit?

Most-Híd je taký baleťák na hrane.

TECH

Lysohlávky pomohli pacientom s rakovinou

Látka dokázala odhaliť pacientom nový zmysel života.


Už ste čítali?